W przyszłości najbardziej znany recenzent gier planszowych w znanej części galaktyki. Obecnie jako jedyny w Polsce regularnie współpracuje m.in. z takimi wydawnictwami jak Wizards of the Coast, Alderac Entertainment Group, Ares Games, Heidelberger Spieleverlag, Matagot, Pegasus Spiele, czy Z-Man Games. Prywatnie technik teleinformatyk, student elektroniki i telekomunikacji, a od 2007 roku redaktor jednego z największych w Polsce serwisów o tematyce gier fabularnych, planszowych i szeroko pojętej fantastyki, Tawerna RPG.

W grach planszowych uwielbia klimat, interakcję i blef, koniecznie spięte klamrą eleganckiej mechaniki. Oprócz tego niezwykle ceni sobie emocje i historie związane ze spotkaniami przy stole. Gry bez prądu traktuje nie tylko jako hobby, ale po prostu element stylu życia.

Pytania, problemy, sugestie? Skontaktuj się ze mną

W innych sprawach, szczególnie współpracy reklamowej nie przejmuj się powyższym linkiem i zwyczajnie napisz na mój adres:

epyon [at] trpg.pl

lub na Facebooka*

Będzie miło gdy przy okazji maila napiszesz coś o sobie, byśmy mogli lepiej się poznać.

*) Do znajomych dodaję jedynie osoby, które znam z tzw. „reala”. Natomiast wiadomość możesz do mnie wysłać zawsze – odpowiadam na wszystkie. Gdyby zdarzyło się jednak, że w ciągu trzech dni nie odpisałem, nie wahaj się o sobie przypomnieć, czasami po prostu mam krótką pamięć.